FanFiction Harry Potter

Novinky

Z diskuze...

U Pecky

Soul Rescuer... - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3193":
Reya
Wanted pecka! Zde byl spáchán zločin! Piš dál a bude odčiněn! Nebo tě zdejší kolektiv zavalí kotlíky, a klony severuse snapea! :D
Kitti
Pecko, prosím, prosím, o nějaké pokračování škemrám:-))) Nakukuju pravidelně, ale nepíšu loudiví komenty, tak tu dnes nějaký zanechám. smiley. prosím, prosím, přidáš nám další dávku? Výběr povídky nechám na tobě, jen je tu bez tebe smutno.
Luisa
Právě jsem coby archeolog prokutala všechny tvoje povídky a žasnu jaké poklady mi zatím unikaly. Doufám, že múzy fungují a nenechají tě dlouho zahálet. Rychle nový adrenalin čehokoli, prosím.
Vlkžrout
No hurá, Pecka žije... Ale nabízí se otázka, jestli to nebyly poslední předsmrtné křeče !?smiley
Alexis
:) Je fajn, mít tě zpět. Doufám, že máš pořád tak bláznivou mysl s ještě napínavjěšími příběhy a že tě to neopustilo. Těším se, až si od tebe opět něco přečtu a trochu se zasměju.
Georgiana
Kdo chce šampus? Hurá, Pecka je zpět! smileysmiley
Kitti
ju hu huuuuuuu, jsem moc ráda, že jsi zpět:-)))) prosím. posílej si koncepty povídek mailem, je to jak archiv:-))) já to taky tak dělám u věcí, o které nechci přijít. Moc doufám, že Kniha mrtvých taky bude, mám ji moc ráda. Ale já žeru všechny tvoje povídky. Pecko, jsem ráda, že ses objevila. Slibuju, že příště budu nabízet lektvary místo Bertíkovejch fazolek, ju smiley
Vlkuše
Jé, Pecuš! Žije! A přidává kapitoly!! To chce oslavůůů :D
Tessie
Juhahá, Pecka je zpátky a bude psát! Vytáhněte kýbl s Nutellou, tohle se musí oslavit!

A k tomu Soul Rescuer... to je pokud vím britský thriller, jinak mě nic nenapadá.
ElisWolf
Jupí jsi z5 a jsme ráda až na knihu mrtvých když jsi přišl o osnovu to je podle mě nejlepší povídka zde ikdyž je pravda že krev a mystik nejsou k zahození ale mám ji radši. Hodně štěstí při tvorbě kapitola taky bch mohla něco napsat.

 
Postavy a svět HP patří J. K. Rowlingové a tyto povídky nebyly vytvořeny za účelem zisku.