FanFiction Harry Potter

Novinky

Z diskuze...

U Pecky

Co to zase je? AVALON?!

Drazí přátelé!

A všichni další, kdož zabloudili na tyto stránky. Nejsem mrtvá, pouze ve škole. Ale díky nabádání nových nekalých vlivů a pochybných elementů jsem se vrátila s novou vervou a chutí do tvorby - a rovnou s novou povídkou. Aby jste se tu nenudili a nemohli si stěžovat na rozmanitost.
Máme tu opět Severuse, máme tu opět Brumlu, máme tu všechny naše známé. A jako bonus i Lily a Jamese! Pozor pozor! Takže šup šup, vlevo v menu najde novou Pecku a pro nalákání cituji anotaci:

"Od smrti Harryho Pottera a prvního pádu lorda Voldemorta uplynulo šestnáct let a život se pro většinu kouzelnické Británie vrátil do normálu. Potterovi se ale nikdy nepřenesli přes smrt svého jediého syna a lord Voldemort byl poražen, ale ne zničen. Pověsti o jeho návratu se stávají skutečností a v hodině nejvyšší nouze je to Severus Snape, nový učitel lektvarů a starý známý Potterových, kdo i se svým sedmnáctiletým synem přicházejí na pomoc."

Kdo se těší jako já, na to, jaképak zamotance z tohohle jen vzdejdou?
Poslední komentáře
21.12.2014 18:04:22: www.oricosmetics.cz www.oriflame.cz www.ori-cosmetics.cz www.oriflame.cz www.krasa365.cz www.orifl...
27.09.2013 20:55:07: Co se stalo? Jak to, že nepřibývá ani jedna povídka? Doufám, že jsi v pořádku a nevykašlala jsi se n...
21.09.2013 21:38:55: Prosím, už bude pokračování smiley? Zbožňuji tvoje povídky Pecko. Moc prosím pokračuj ve psaní...
11.09.2013 13:22:16: ahoj, vies nieco o Pecka? bude este pisat? dik za odpoved.
 
Postavy a svět HP patří J. K. Rowlingové a tyto povídky nebyly vytvořeny za účelem zisku.